חצים ירוק כהה.png

 רוני גברילוב, 28

למדתי מהקורס המון על עצמי, למה אני אוהב את מה שאני אוהב, במה אני טוב מלידה ומה רכשתי עם הדרך. אשכרה למדתי את חוזקותיי וכישרונותי וקיבלתי אותם מול העיניים! למדתי המון על אגו ואיך הוא עובד, על איך לתקשר איתו ולרתום אותו לטובתי.
כל מה שלמדתי על עצמי בקורס התעצם והשתקף במציאות. אשכרה קיבלתי פידבקים מהסביבה שאני עושה את מה שלמדתי אודות עצמי. זה הדהים אותי.

אורי, 34

לפני שהתחיל הקורס לא ידעתי כל כך למה לצפות, אבל ידעתי שאני נכנס למקום טוב חיובי. הספיק להרגיש את האנרגיה של דניאל והדר, את הטוב שקורן מהם כדי להבין שמשהו מלא בכוונות טובות יוצא מהם עכשיו אל העולם. לא טעיתי. במהלך הקורס כל הנושאים שנוגעים לקבלת החלטות בחיים - מהזניחות ועד לחשובות ביותר - החל ממנגנונים אוטומטיים שמפעילים אותנו, דרך אמונות, הרגלים וכשרונות ועד לרצונות, מאוואים ותשוקות. בחוויה שלי, יצאתי למסע בשיט על גבי סירה צנועה ופשוטה באגם העמוק של הנפש, ראיתי קרחונים, נגעתי בקצוות שלהם ולפעמים צללתי פנימה עם דניאל והדר ויחד חשפנו את הקרחונים הענקיים שמתחת לפני המים, כדי להבין אותם עד לקצה הקטן שכולם רואים מלמעלה. הכל היה ברור, מנומק וענייני, כך שהדברים המורכבים והעמוקים ביותר הונגשו בקלות והסירה יכולה יכלה לשוט בזרימה, ללא עצירות ובביטחון. כל התחנות השונות במסע הזה התחברו אחת לשנייה במטרה להגיע ליעד המיוחל: לנשמה. בדרך, הקורס שפך אור חדש על היחס המיוחד שבין האגו לנשמה, ואף הקנה כלים שונים כדי להתמודד עם המתח שבינהם וכדי להשתמש בהם באופן חיובי. הכלים הרבים שקיבלתי בקורס הם מעשיים וישימים לשימוש פשוט בשגרת החיים. בעקבות הקורס, הכלים הללו מאפשרים לי לבחון סיטואציות שונות מחיי היום יום בצורה שלא התאפשרה לי קודם לכן. במבט כולל על כל התכנים שבקורס, אני יכול לומר שהקורס הזכיר וחיזק אצלי את ההבנה שיש לי את הפוטנציאל להשפיע על החיים שלי בצורה הכי חזקה ועוצמתית שאפשר, ויותר מכל אדם אחר.

לינור, 30

עדויות.png

התוכנית גרמה לי לדייק את עצמי, להכיר את עצמי יותר ולסדר בפעם הראשונה את כל המכלול של מה אני לכדי משהו ברור ומקבל וכך גם להבין את הכיוון האמיתי שאליו אני רוצה לפנות.