המשימה שלנו:

לעזור ל-2 מיליון אנשים להיות נאמנים לעצמם ולעסוק בכיוון המדויק להם ביותר, זה שיאפשר להם להיות הביטוי המלא ביותר של עצמם.

2 מיליון אנשים נשמע אמיץ. אנחנו מסכימים.

המשימה שלנו

"לא נצליח לפתור את הבעיות שלנו באמצעות אותה צורת חשיבה שבה היא נוצרה" - אלברט איינשטיין. עלינו להתחיל בדרך חשיבה חדשה וטובה יותר, שונה מהעבר ולהתחיל ליישם רעיונות נועזים וקיצוניים.

אנחנו שואפים לשנות את התפיסה הרווחת היום לגבי עולם התעסוקה.

נושא התעסוקה הוא נושא כאוב שלא מקבל את תשומת הלב הראויה לו בחברה ויש לעשות סדר בגישות המקובלות לפיהם אנשים בוחרים את התעסוקה שלהם ובגישות אותן המוסדות הרשמיים מטפחות.

אנחנו מעודדים כל אדם ואדם לשאול את עצמו שאלות חדשות:

  • מה זה בכלל תעסוקה, אמצעי למה?

  • על סמך מה ובאיזה אופן אנשים בוחרים תעסוקה?

אנחנו מציעים 4 תפיסות חלופיות:

  1. עיסוק הוא קודם כל אמצעי לביטוי עצמי ומימוש היעוד ולא מה שרוב האנשים תופסים אותו - כאמצעי קודם כל למילוי צרכים

  2. רק את/ה יודע/ת מהו העיסוק המדויק ביותר עבורך ואף אחד אחר לא יכול באמת לדעת יותר טוב ממך, לא משנה כמה הוא מכיר אותך

  3. את החליפה תופרים לחתן! ולא את החתן לחליפה - לא הגיוני שאדם יתאים את עצמו לעיסוק - יותר הגיוני שהאדם ימצא את העיסוק שמתאים לו.

  4. קודם כל תתחבר לעצמך - ואח"כ כל השאר ואם כבר למצוא את העיסוק שמתאים לך, אז רק אחרי היכרות אמתית ועמוקה ולא להסתפק בהכרות שטחית, כלומר מעל פני השטח.

המשימה שלנו היא - לעזור ל-2 מיליון אנשים להיות נאמנים לעצמם ולעסוק בכיוון המדויק להם ביותר באמצעות אימוץ ויישום 4 התפיסות החלופיות הללו בחייהם.

אנחנו יודעים מה זה יעשה להם, מה זה יעשה לעתיד שלהם, לילדים שלהם, למשפחות שלהם, לחברה שלנו, לכלכלה שלנו, למדינה שלנו ולעולם.

אנחנו מאמינים שמציאת כיוון תעסוקתי מדויק הוא הגורם מס' 1 להגדלת האושר ושביעות הרצון האישית מהחיים והוא זה שיעשה את ההבדל הגדול ביותר בחברה, בחינוך, במדינה ובאיכות הסביבה לדורות קדימה.

העולם מתחיל להתעורר. הזמנים שבהם אנשים בוחרים תעסוקה לפי "האם יש בזה כסף?", "האם אני יודע לעשות את זה?", או "איך אני עושה את מה שאני אוהב?", "איך אני משיג כמה שיותר כסף?" עומדים להיגמר. אנשים יודעים שיש משהו מעבר לזה.

לעסוק בכיוון מדויק הוא העתיד.

ברוכים הבאים לארטלייף.

הזן את כתובת הדוא"ל שלך והפוך לחלק מהמשפחה שלנו. בנוסף תצטרף לרשימת הדיוור שלנו בדוא"ל ותקבל עדכונים ותכנים חדשים לפני כולם. תוכל לבטל את הרישום בכל עת.

הדרך ל-2 מיליון אנשים מתחילה איתך.

כל מטרה גדולה, מטופשת ונועזת מתחילה בצעד אחד. הצטרפו אלינו למסע שלנו.

האם אנחנו יכולים לשלוח לך דיוור?

תודה על ההרשמה וברוכים הבאים למשפחת ארטלייף!בדקו את תיבת הדוא"ל שלכם.

 

קחו חלק